تقویم آموزشی دانشگاه آزاد

تقویم آموزشی دانشگاه آزاد به گزارش کنکوری دستورالعمل تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ رشته های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی ابلاغ گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی این دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد، دستورالعمل «تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ جهت دانشجویان رشته های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی» را به رؤسای استان ها و واحدهای ویژه دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کردند.
بر این اساس، در تقویم آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ آمده است که ثبت نام و انتخاب واحد رشته های غیرپزشکی از تاریخ ۱۲ شهریور سالجاری شروع می شود و تا تاریخ ۲۴ شهریور ماه ادامه خواهد یافت.
شروع کلاس های این رشته ها هم از تاریخ ۲ مهر ماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود و در تاریخ ۲۲ دیماه آخر خواهد یافت.
براساس اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، برگزاری امتحانات رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در بازه زمانی ۲۴ دی تا ۶ بهمن خواهد بود.
در تقویم آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی برای رشته های پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ آمده است که ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان این رشته ها در تاریخ ۱۲ تا ۲۴ شهریور ماه سالجاری خواهد بود و کلاس های این دانشجویان از روز ۲ مهر ماه شروع می شود و تا ۲۹ دیماه آخر خواهد یافت.
براساس اعلام دانشگاه آزاد اسلامی برگزاری امتحانات رشته های پزشکی این دانشگاه در بازه زمانی ۱ تا ۱۳ بهمن سالجاری خواهد بود.

1401/04/22
09:32:06
5.0 / 5
492
تگهای خبر: آموزش , امتحان , پزشكی , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور