تمدید مھلت ثبت نام متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان مقطع ارشد رشته های پزشکی

تمدید مھلت ثبت نام متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان مقطع ارشد رشته های پزشکی کنکوری: با بیان مرکز سنجش آموزش پزشکی، برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال 1400 مهلت مجددی در نظر گرفته شده است.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، این مرکز اعلام نمود که برمبنای درخواست متقاضیان سهمیه استعداد درخشان، که موفق به ثبت نام در سامانه ثبت نام استعداد درخشان طی ۲ نوبت گذشته، نشده اند یا نیاز به تصحیح اطلاعات خود دارند، قرار شد برای بار سوم مهلت جدیدی جهت ثبت نام یا ویرایش اطلاعات استعداد درخشان در نظر گرفته شود.
بر این اساس، کلیه متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون واجد شرایط، که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده و کد رهگیری دریافت کرده اند، می توانند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ بوسیله سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
همین طور افراد متقاضی سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون واجد شرایط که موفق به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد نشده اند نیز می توانند در تاریخ مذکور یعنی ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ نسبت به انجام ثبت نام اولیه اقدام نمایند. برای این کار گزینه «ب» را انتخاب نموده و ثبت نام را نهایی کرده و کد رهگیری دریافت نمایند. سپس در همان زمان بوسیله گزینه «الف» با وارد کردن کد رهگیری نسبت به ثبت نام استعداد درخشان اقدام نمایند.
سامانه دانشگاه ها نیز از تاریخ ۲۰ تا ۲۵ مرداد جهت ارسال اطلاعات داوطلبان فعال خواهد بود و لازم است در این راستا داوطلبان هماهنگی لازم را با دانشگاه ها بعمل آورند.
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام نمود که در صورت هر گونه تغییر در روند موجود، مراتب بوسیله سامانه این مرکز اطلاع رسانی می شود.

منبع:

1400/05/13
11:54:50
5.0 / 5
1323
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور