اعلام جزییات جذب همتایار در دانشگاه علوم پزشكی ایران

اعلام جزییات جذب همتایار در دانشگاه علوم پزشكی ایران کنکوری: ثبت نام در فراخوان جذب همتایار رابط مشاوره سال 1400 دانشگاه علوم پزشکی ایران از اول خرداد شروع می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، اداره مشاوره و سلامت معاونت دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران با هدف تقویت برنامه مشارکتی بمنظور رفع یا کاهش لطمه های اجتماعی و ساماندهی اوقات فراغت دانشجویان عضو فعال می پذیرد.
از جمله شرایط شرکت در فراخوان جذب همتایار مشاور، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ایران بودن و علاقمندی به ارائه خدمات عمومی مشاوره ای، نداشتن مشکل انضباطی، دانشجو در زمان درخواست حداقل یک سال تحصیلی را گذرانده وحداقل یک ترم از مدت تحصیل وی باقی مانده باشد و سابقه مشروطی نداشته و معدل کل نباید از ۱۴ کمتر باشد است.
زمان ثبت نام در فراخوان جذب همتایار رابط مشاوره سال ۱۴۰۰ دانشگاه علوم پزشکی ایران از اول خرداد شروع می شود و به مدت یک ماه ادامه دارد.
دانشجویان علوم پزشکی ایران در صورت داشتن شرایط مذکور فرم بارگذاری شده درسایت اداره مشاوره تحت عنوان فراخوان را تکمیل نمایند یا با معرفی نامه از جانب مسئول خوابگاه خود به معاونت دانشجویی دانشگاه مراجعه کنند.
منبع:

1400/02/28
23:48:00
5.0 / 5
510
تگهای خبر: پزشكی , تحصیل , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور