فردا آخرین فرصت ثبت نام در المپیاد دانشجویان علوم پزشكی

فردا آخرین فرصت ثبت نام در المپیاد دانشجویان علوم پزشكی به گزارش كنكوری رئیس مركز سنجش آموزش پزشكی وزارت بهداشت از ثبت نام دو هزار و ۵۰۶ داوطلب در المپیاد دانشجویان علوم پزشكی اطلاع داد و اظهار داشت: این مهلت تا فردا جمعه، ۹ اسفند ادامه دارد.


دكتر آبتین حیدرزاده در گفتگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: ثبت نام جهت شركت در دوازدهمین المپیاد دانشجویان علوم پزشكی كشور روز سه شنبه، ششم اسفند ماه آخر پذیرفت كه به منظور ایجاد تسهیلات لازم برای ثبت نام جاماندگان و همینطور ویرایش اطلاعات داوطلبانی كه در این المپیاد ثبت نام كردند، این مهلت تا ساعت ۲۴ روز جمعه، نهم اسفند ماه تمدید گردید.

وی در ادامه خاطرنشان كرد: بر مبنای آخرین آمار اعلام شده از جانب مركز سنجش آموزش پزشكی وزارت بهداشت تا كنون تعداد دو هزار و ۵۰۶ داوطلب در المپیاد فوق ثبت نام كردند.

رییس مركز سنجش آموزش پزشكی همینطور تصریح كرد: به دلیل وضعیت مبتلا شدن و انتقال عفونت كرونا و به جهت آرامش بخشی فضای دانشجویی و دانشگاهی، آزمون غربالگری مرحله كشوری دوازدهمین دوره المپیاد علمی دانشگاه های علوم پزشكی كشور از تاریخ ۲۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ به روز جمعه، نهم خرداد ماه انتقال یافت.

وی افزود: با عنایت به زمانبندی جدید دریافت گزارش پروژه بر مبنای مبحث اعلام شده (مرحله اول آزمون گروهی) سال جاری لغو شده و دانشجویان پذیرفته شده در مرداد ماه در تهران به رقابت خواهند پرداخت.
1398/12/09
14:48:49
5.0 / 5
3851
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور