دارنده رتبه دوم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی عنوان كرد

توجه به علاقه مندی و بازاركار دواولویت در انتخاب رشته

توجه به علاقه مندی و بازاركار دواولویت در انتخاب رشته كنكوری: دارنده رتبه دوم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی با بیان این كه به علت سابقه فعالیت در زمینه كامپیوتر، مهندسی كامپیوتر از اولویت های من برای انتخاب رشته در كنكور سراسری است، اظهار داشت: در انتخاب رشته به دو فاكتور علاقه و بازار كار(آینده شغلی) توجه دارم.


محمدصادق مجیدی یزدی در گفتگو با ایسنا، رمز موفقیت خویش را دو عامل خانواده و پشت كار شخصی دانست و اظهار داشت: البته دبیران خوب هم در اینباره بی تأثیر نبودند.
وی كه از فارغ التحصیلان دبیرستان البرز تهران است، مكانیك را از دیگر علایق خود برشمرد و اضافه كرد: برای آمادگی برای شركت در این ماراتن علمی از كلاس های كنكور استفاده ای نكردم تنها در بعضی دروس از كتاب های كمك آموزشی بهره بردم.
دارنده رتبه دوم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی با اعتقاد به این كه تلاش افراد تضمین كننده آینده شغلی هر فردی است، در ادامه خاطرنشان كرد: با كسب مدارج بالای علمی اساسا بازار كار بهتری هم برای فرد فراهم می شود.
مجیدی در مورد انتخاب دانشگاه محل تحصیل هم اظهار داشت: دانشگاه های صنعتی شریف و امیر كبیر(پلی تكنیك) از دانشگاه های مطرح در رشته های مهندسی هستند البته دانشگاه تهران همچون دانشگاه های جامع در همه رشته ها(فنی، علوم انسانی و...) است و صرف مهندسی نیست.
وی به دانش آموزان پشت كنكور سفارش كرد كه در ابتدا هدفی برای خود تعیین كرده در راه هدف حركت كنند، در مقابل شكست ها ناامید نشده و تلاش خویش را تا آخر مسیر ادامه دهند.
دارنده رتبه دوم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی از مسؤلان هم خواست كه از نخبگان حمایت های لازم را انجام دهند و صرفاً به سفارش كردن برای ماندن در كشور اكتفا نكنند چون این افراد توان و پتانسیل لازم برای ساخت كشور را دارند و تنها نیازمند حمایت مسؤلان هستند.
1398/05/24
09:19:28
5.0 / 5
4395
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور