برترین های آموزشی درجشنواره پژوهش و فناوری مورد تجلیل قرار گرفتند

برترین های آموزشی درجشنواره پژوهش و فناوری مورد تجلیل قرار گرفتند كنكوری: 38 برگزیده آموزش وپرورش هرمزگان در جشنواره هفته پژوهش و فناوری این استان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، مدیركل آموزش و پرورش هرمزگان روز شنبه درمراسم پایانی جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان اظهار داشت: این نهاد امسال در جشنواره استانی پژوهش و فناوری موفق به كسب 38 عنوان در بخش معلمان و دانش آموزان و همین طور غرفه برتر در زمینه خلاقیت و نوآوری شد.
موسی دادی زاده سرخایی اضافه كرد: در بخش فناوران برتر دستگاه های اجرایی در سالجاری، «مرتضی زارعی حاجی آبادی» در گروه علمی علوم پایه موفق به كسب رتبه برترشد.
وی افزود: این پژوهشگر هرمزگانی دارای یك عنوان ترجمه، 2 طرح پژوهشی و چهار عنوان مقاله بین المللی و علمی در( ISI ) است كه با یك اختراع و سه عنوان كتاب، حاﺋز رتبه برتر در این جشنواره شد.
مدیركل آموزش وپرورش هرمزگان اظهارداشت: در مقطع ابتدایی باز «سید ماهان طباطبایی»، برگزیده جشنواره بین المللی تجاری سازی فناوری های پزشكی و دارویی دبی و «آلیا حاجی زاده» با عنوان رتبه نخست بیست و دومین دوره مسابقات نادكاپ شریف از ناحیه یك بندرعباس در این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفتند.
دادی زاده سرخایی بیان داشت: در بخش رتبه های نخست جشنواره دانش آموزی جابربن حیان باز «محمدجواد مرادی»، «امینه مرادی»، «نازنین پوزش»، «احمد مظفری»، «ابوذر محمدی» و «آرمین اسلامی» از منطقه شهاب، «علیرضا حیدری نسب» از بوموسی، «علی رستگار» و «علیرضا ملكی» از ناحیه 2 بندرعباس و «ریحانه كمالی»، «فاطمه سالاری» و «نرگس نظری» از رودان مورد تقدیر قرار گرفتند.
وی اظهار داشت: در مقطع متوسطه اول باز «عطیه عزیززاده» و «فاطمه جاودان» از رودان و «سبحان باسره» و «امیر مهدی جعفری» از ناحیه 2بندرعباس دارنده رتبه دوم كشوری جشنواره خوارزمی، «فاطمه اسلامی دولابی» و «طاهره صالحی زاده» دارنده رتبه نخست رشته بازارچه كارآفرینی خوارزمی از شهاب، «فاطمه دریایی نژاد» رتبه نخست وبلاگ نویسی جشنواره دریا از شهاب و «آریا افسر» رتبه نخست عكاسی جشنواره ملی دریا از ناحیه 2 بندرعباس در این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفتند.
این مسوول افزود: همین طور «ساینا سایه بانی» و «سارا مساجدی» دارنده رتبه نخست هوا و فضا در مسابقه نادكاپ شریف از ناحیه 2بندرعباس، «ملیكا قاسمی» رتبه نخست نقاشی جشنواره ملی دریا و «فاطمه محمود زاده» رتبه نخست جشنواره مسابقات آزمایشگاهی لكوكاپ شریف از ناحیه یك بندرعباس در مقطع متوسطه اول مورد تجلیل قرار گرفتند.
دادی زاده سرخایی افزود: در مقطع متوسطه دوم باز «علیرضا عادلی»، «روح الله محمدی»، «علیرضا برونه» و «محسن قنبرزاده دارندگان» رتبه نخست دوره مسابقات كمیكار دانشگاه تهران از منطقه فین، «سید ابوالفضل باقرزاده همایی» رتبه نخست المپیاد ملی نانو و «مبینا وطن خواه» دارنده پنج رتبه جهانی و ثبت اختراع، «نوید پوركارجدید» رتبه نخست جشنواره ملی ابن سینا و ثبت اختراع، «نیلوفر باقرزاده» برگزیده جشنواره هنرهای تجسمی و «امین صمدی» برگزیده كشوری جشنواره جوان خوارزمی در رشته ادبیات از ناحیه یك بندرعباس و «محمد سالاری» و «علیرضا صالحی» برگزیده كشوری جشنواره جوان خوارزمی در رشته علوم اجتماعی از شهرستان میناب مورد تجلیل قرار گرفتند.
دادی زاده اظهار داشت: آموزش وپرورش هرمزگان با تاكید بر اهداف سند تحول بنیادین و فراهم كردن بستر لازم، در جهت توسعه فرهنگ پژوهش و تحقیق و نوآوری، اولویت برنامه های مدارس خودرا بر این مهم متمركز كرده است.
7195/6048


1397/10/01
23:47:47
5.0 / 5
19
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور