معاون دانشگاه خواجه نصیرالدین مطرح كرد؛

آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی ۹۹ از ۱۶ بهمن

آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی ۹۹ از ۱۶ بهمن معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی اظهار داشت: دانشجویان کارشناسی ورودی 99 که تا حالا دانشگاه را ندیده اند در نیمسال دوم 1400،  از 16 بهمن ماه کاملا بصورت حضوری آموزش خواهند دید.علیرضا صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به این که در ترم گذشته کلیه کلاس های عملی و آزمایشگاهی در مقاطع تحصیلی مختلف بصورت حضوری برگزار شد، گفت: دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۹ در ترم گذشته بصورت حضوری در دانشگاه، خوابگاه و آزمایشگاه حضور داشتند.
وی افزود: تمامی کلاس های عملی و آزمایشگاهی دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۹ در ترم آتی بصورت حضوری برگزار می شود.
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ضمن بیان این مطلب که تمامی جلسات دفاع و سمینارهای دانشجویی ارشد و دکتری در نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰ بصورت حضوری برگزار می شود، اظهار داشت: به همین دلیل به دانشجویان ساکن در شهرستان ها که بمنظور کارهای دفاع خود به تهران می آیند، حداقل ۲ شب خوابگاه تعلق می گیرد.
صالحی اشاره کرد: دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۹ که تا حالا دانشگاه را ندیده اند در نیمسال دوم ۱۴۰۰، از ۱۶ بهمن ماه کاملاً بصورت حضوری آموزش خواهند دید.
وی اضافه کرد: طبیعتاً در کنار ورودی ۹۹، قسمتی از دانشجویان ورودی ۹۸ که امکان برگزاری کلاس مشترک با ورودی ۹۹ را دارند، در دانشگاه حضور خواهند یافت.
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی افزود: همین طور پس از عید نوروز برنامه داریم که باتوجه به شرایط کرونا، دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی در دانشگاه حضور یابند.
صالحی اضافه کرد: یکی از اشکالات ما در صورت حضوری شدن صد درصدی دانشجویان این است که ما یک سری خوابگاه های استیجاری را به سبب عدم حضور دانشجویان در دانشگاه در دوران پاندمی، پس دادیم که برگشت آنها زمان بر است و برای بازگشت دانشجویان باید تعدادی خوابگاه جدید اضافه شود.
وی اشاره کرد: در صورت مجوز ستاد کرونا، اتاق هایی که هم اکنون ۲ نفر حضور دارند، تبدیل به اتاق های ۳ یا ۴ نفره می شوند. هم اکنون آمادگی برای اسکان ۲-۳ ورودی را داریم ولی پس از عید باید خوابگاه های استیجاری را بازگردانیم.

1400/11/01
12:21:05
5.0 / 5
321
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور